Používáte zastaralý prohlížeč, ve kterém se stránky nemusí zobrazovat správně. Nainstalujte si prosím novou verzi vašeho prohlížeče. Stáhnout jej můžete zde Stáhnout nový prohlížeč
Hledám nemovitost Nabízím nemovitost

Typ

Mám zájem

Typ nemovitosti

Lokalita

Velikost

Maximální cenaNabízím nemovitost

Prodáváte nemovitost nebo ji chcete jenom pronajmout?

Zadejte nám své požadavky, my pro Vás budeme pracovat.

ANO NE

Odeslat


* V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 tímto uděluji společnosti


Reality TREND s.r.o., IČ 27761991

Přerov - Přerov I-Město, Žerotínovo nám. 162/11, PSČ 75002


souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, kontaktní e-mailové adresa a telefonní číslo (dále jen kontaktní údaje) pro účel zpracování - zasílání upozornění na nové nabídky nemovitostí v okruhu mého zájmu kontaktní údaje budou zpracovávány po dobu 10 let od udělení souhlasu


Souhlas se zpracováním kontaktních údajů k uvedeným účelům lze kdykoliv odvolat na stejné adrese zaškrtnutím políčka „Ne, nesouhlasím“. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním.

Berte prosím na vědomí, že máte právo na přístup k poskytnutým kontaktním údajům, právo na jejich opravu, aktualizaci nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování. Dále máte právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost uvedených kontaktních údajů. Máte rovněž právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Kontaktní údaje nebudou při zpracování k uvedeným účelům předmětem automatizovaného individuálního rozhodování, včetně profilování ve smyslu čl. 22. obecného nařízení.


Poskytnuté kontaktní údaje budou zpracovávány v automatizovaně v elektronické podobě či manuálně v písemné formě.

 

Kontakt

Tel.: +420 581 277 754

E-mail: prerov@realitytrend.cz